Spoločnosť Vanapo, s.r.o. Svidník

Spoločnosť Vanapo, s.r.o. Vám ponúka rôznorodý sortiment kvalitných konzumných a značkových liehovín, likérov a destilátov, z ktorého si určite vyberiete. 

Pre zaistenie vysokej kvality produktov a spoľahlivých služieb kladieme veľký dôraz na vysokú odbornosť našich zamestnancov.

Prednosťou našich výrobkov je vysoká kvalita, vyvážená chuť, ale predovšetkým výroba produktov bez chemických prímesí. Vyberáme len tie najlepšie suroviny od kvalitnej demineralizovanej vody a veľmi jemnéhopšeničného liehu až po prírodne identické arómy, maceráty a esencie.

Na všetky naše výrobky máme príslušné certifikáty podporené chemickými analýzami a degustáciami.Produkty spoločnosti Vanapo, s. r. o. sú rozdelené do piatich základných skupín:


 • Konzum Vanapo – sú to konzumné liehoviny pripravené studenou cestou. Patrí sem napr. Vodka Michal, Rusínska borovička, Fernet Vanapo, Napoleon Vanapo, Prima Tum, Vodka Galant či Gin Vanapo.
 • Royal Vanapo - sú to liehoviny vyrábané podľa špeciálneho technologického postupu pre daný druh z rafinovaného jemného liehu. Patrí sem napr. likér Harakiri, Karpatský čaj, Vanapo Absinth, Gold Country Whisky a pod.
 • Destiláty Vanapo - sú liehoviny získané destiláciou zo skvasených cukornatých surovín. Patrí sem Pravá makovická slivovica, Pravá makovická hruškovica, Pravá makovická jahodovica a iné ovocné destiláty.
 • Exclusive Vanapo -predstavuje kvalitné značkové liehoviny, ktoré sa svojím zložením zaraďujú do skupiny ušľachtilých liehovín. Základom určujúcim charakter týchto nápojov je kvalitný prírodný destilát, doplnený viacnásobne filtrovaným liehom, prírodnými arómami a čistou vodou z horského prameňa Čierna hora. Nápoje sú doplnené plodom sušeného ovocia.
 • Miniatúry Vanapo - obsahuje výber produktov spoločnosti prezentovanej v atraktívnych miniatúrnych fľašiach. Nájdete tu produkty z rady Royal a Destilátov.


Výroba


Vízia
Víziou spoločnosti Vanapo, s. r. o. je stať sa jedným z najlepších výrobcov liehovín a tradičných ovocných destilátov z prírodných produktov na slovenskom trhu, charakterizovaným trvalým profitom a vysokým spoločenským kreditom.

 

Poslanie

Poslaním spoločnosti Vanapo, s.r.o. je pokračovať v doterajšej orientácii na výrobu konzumných a značkových liehovín a ovocných destilátov; zabezpečiť neustály rast spoločnosti prostredníctvom dosahovania najvyššej spokojnosti zákazníkov pri poskytovaní inovatívnych produktov a služieb; vytváranie hodnoty pre domácich a zahraničných zákazníkov; umožnenie dlhodobej prosperity a tvorba zdrojov pre ďalší rozvoj firmy a na základe stabilných obchodných vzťahov zabezpečiť rast výkonnosti.


Stratégia, úsilie a ciele
Chceme:

 • silnú orientáciu na zákazníka s cieľom systematického zlepšovania kvality produktov a uspokojovania potrieb všetkých zainteresovaných strán
 • osloviť najmä širokú strednú vrstvu na Slovensku vysokokvalitnými liehovinami a destilátmi za prijateľné ceny
 • vytvárať a vyvíjať nové produkty pre zákazníka
 • permanentné zvyšovanie konkurenčnej schopnosti podniku s ohľadom na rastúcu intenzitu konkurenčného boja na Slovensku a v krajinách EÚ
 • udržanie stabilnej trhovej pozície na Slovensku
 • prienik na nové trhy
 • rozširovanie výroby a výrobných kapacít a využívať pre výrobu len to najlepšie zariadenie
 • vybudovať a udržať si doterajšie dobré meno medzi obchodnými partnermi